To szkolenie pomoże Ci lepiej zrozumieć pacjenta!

Zarówno pracownie protetyczne, zakłady fizjoterapeutyczne jak i Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty pracują z tymi samymi osobami – podopieczni fundacji korzystają z Państwa usług i produktów. Dlatego ważne jest, aby dla dobra pacjentów, a także rozwoju protetyki w Polsce, wspólnie tworzyć przestrzeń doskonalenia specjalistów, pracujących z osobami po amputacjach.

Amputacja jest specyficznym rodzajem traumy, która oprócz „zwykłych” trudności emocjonalnych, wiąże się ze zmianą obrazu ciała oraz koniecznością zupełnej zmiany życia w najbardziej podstawowych obszarach. Ma to konsekwencje także na przebieg procesu protezowania.

W Polsce corocznie dokonuje się 16 tysięcy zabiegów amputacji, zatem problem dotyczy stale rosnącej grupy osób, które częstokroć NIGDY nie wracają do aktywnego życia. W programie szkolenia opieramy się na specjalistycznej wiedzy z obszaru psychotraumatologii oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z osobami po amputacjach w ramach Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Koszt udziału w szkoleniu:

799,00 zł netto + VAT (23%)rejestracja do 26 września 2017 r.

Uczestnicy przyjmowani są według kolejności zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki w wysokości 25% od całkowitej kwoty.

Przed zapisami należy zapoznać się z Regulaminem szkolenia.

Wystawiamy faktury VAT.

Miejsce:

Centrum Szkoleniowe EDUPROFIT
ul. Chmieleniec 39, 30- 348 Kraków

Co zapewniamy?

  • Dla każdego uczestnika obiad we wszystkie 2 dni + przerwa kawowa w cenie szkolenia.
  • Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe + gratis książkę Urszuli Meli „Bóg dał mi kopa w górę” z autografem autorki + „Poradnik psychotraumatologiczny” i „Poradnik fizjoterapeutyczny” – obie pozycje wydane przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty.
  • Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat wystawiony przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Uwaga: w cenę szkolenia nie jest wliczony koszt noclegu.

 

Masz pytania?

Mariola Tylek
Koordynator szkoleń
tel. +48 788 534 440
szkolenia@pozahoryzonty.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *